Pilates

Pilates – inteligentna gimnastyka dla każdego

Nośnik filmu: plik .AVI do pobrania, film zakodowany kodekiem XVID, możliwy do odtworzenia na komputerach z zainstalowanym kodekiem XVID oraz na odtwarzaczach stacjonarnych obsługujących kodek XVID

Cena (płatność przelewem): 9,95 PLN

Cena (płatność SMS): 20,91 PLN

Szczegóły: "Pilates - inteligentna gimnastyka dla każdego" w wersji do pobrania w ciągu 72 godz. od dokonania płatności (max. 2 pobrania)

 Opis produktu:

'Pilates – inteligentna gimnastyka dla każdego' to propozycja programu ćwiczeń przeznaczonego dla osób w każdym wieku i na różnym etapie sprawności ruchowej. Pilates to absolutnie przebojowy sposób na piękne ciało i wspaniałe samopoczucie bez zbędnego obciążania organizmu. Można go bez trudu wykonywać w domu. Rytm ćwiczeń jest spokojny. Liczy się nie ilość, a jakość i precyzja wykonania. Miliony osób na całym świecie odkryło już niezwykłe korzyści płynące z uprawiania pilatesa - liczącej już ponad 70 lat rewelacyjnej formy ruchu.

Film trwa 50 min. i zawiera 3 miesięczny program treningowy pilates. Elementy składowe to: rozgrzewka, 12 ćwiczeń, każde z indywidualnym ćwiczeniem rozciągającym oraz pilates stretching na zakończenie. Występuje Joanna Barcikowska.

Zwracamy uwagę na właściwe ustawienie i równowagę ciała, koncentrację elastyczność i prawidłowe oddychanie. Program wzmacnia mięśnie obręczy środkowej czyli brzucha, grzbietu, bioder. Poprawia koordynację ruchową, zwiększa ruchomość stawów i giętkość kręgosłupa. Wzmacniając mięśnie wzdłużne wysmuklamy i wyszczuplamy sylwetkę. Uelastyczniając kręgosłup przywracamy prawidłową postawę, eliminujemy bóle i zapobiegamy zwyrodnieniom.

Energetyzujemy i regenerujemy ciało. Odzyskujemy dobry nastrój i samopoczucie. Dłużej zachowujemy młodość.